Hakkımızda

Koşuyolu Hakkında

Mis gibi çam kokularının yükseldiği ferah Çamlıca Tepesi ile İstanbul’un nişanesi Boğaziçi’nin en güzel kapısı Kadıköy’ün arasında yer alan güzide semt; Koşuyolu… Bu semtin dinginliğine ve huzuruna bir kere kapıldığınızda, başka yerde yaşamak istemezsiniz. Çünkü burada yaşamak; istediğinizde şehirden uzak kalma, istediğinizde şehre yakın olma ayrıcalığını sunar size…

Validebağ Korusu ve semtin simgesi haline gelen Koşuyolu Parkı’nın temiz hava sirkülasyonu, az katlı müstakil evlerin ve nezih sitelerin bahçeli yeşil mimarisi ile birleşince, sokaklarında huzurla yürüyeceğiniz, samimi komşuluk ortamının olduğu keyifli bir yaşam alanı sunar..

İstanbul’un enerji dolu semti Koşuyolu’nda, günün stresini atar ve derin bir nefes alırsınız. Hayatın ritmini yakalamak, kültür-sanat aktivitelerine katılmak, arkadaşlarınızla mahallenin prestijli restoran ve kafelerinde buluşmak istediğinizde, arabanızla uzak mesafeler katetmenize gerek olmaz; çünkü bu nezih semtte her yer yürüme mesafesindedir.. Hastaneler, okullar, parklar, alışveriş mekanları ve şehrin odak noktaları bir adım ötenizdedir !

Koşuyolu’nu, İstanbul’un arzu edilir semtlerinden biri yapan diğer önemli husus, önemli bağlantı noktalarına yakınlığıdır.. Avrasya Tüneli, Marmaray, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, E-5 Karayolu, Kadıköy, Üsküdar ve Harem Vapur İskeleleri yanı başınızdadır. Yaya ulaşımını kullanmak istediğinizde, metrobüs, metro, dolmuş ve otobüs duraklarına ulaşmak vaktinizi almaz.. Burada yaşadığınızda zamanınızı trafikte değil, sevdiklerinizle geçirirsiniz!

Kısacası, kendini ve yaşam kalitesini önemseyenlerin semti Koşuyolu, sakinlerine, daha keyifli, daha kaliteli, daha huzurlu bir yaşam stili sunuyor..

Yerinizi Ayırtın