Hakkımızda

BEYAZ İNŞAAT

1972 yılında, dünya standartlarında, kaliteli ve modern yapılar inşa etme misyonuyla kurulan Beyaz İnşaat AŞ, 40 yıldır bu misyona uygun olarak projeler geliştirmeye devam etmektedir. Kurucuları Ali Beyaz, Muammer Beyaz ve Nizamettin Beyaz liderliğinde faaliyet gösteren Beyaz İnşaat AŞ, günümüzde, lüks konut, alışveriş merkezi ve modern ofis projeleri dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biridir. Beyaz İnşaat AŞ, 3000'in üzerinde konut, 550'yi aşkın ticari alan ve 6 adet modern ofis ve lüks AVM projelerinin inşaatını tamamlamıştır. Merkezi İstanbul 2. Ulus'ta bulunan Beyaz İnşaat AŞ, teknolojiye yatırım yaparak, inşaat sektörü için geliştirilen en son teknolojileri projelerine yansıtmaktadır.

Daha Fazla...

Teknoloji ve tasarımın uyum içinde harmanlandığı Beyaz İnşaat AŞ Projeleri, inşaat sektöründe standartları yükseltmiş ve yaptığı her projede bir adım daha ileri gitme prensibini benimsemiştir. Kaliteli üretimiyle inşaat sektörünün önemli bir aktörü haline gelen Beyaz İnşaat AŞ, gelecekte de değerlerinden ödün vermeyerek dünya standartlarında projeler üretmeye ve Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir.

BOZTEPE YAPI

Boztepe Yapı, dört kardeşin mühendislik, mimarlık, mobilya ve inşaat konularındaki engin tecrübelerini ve yeteneklerini bir araya getirerek İstanbul'un en değerli semtlerinde güvenli ve yaşanılabilir elit ve lüks yaşam alanları oluşturmayı kendine ilke edinmiştir.

Boztepe Yapı inşaatın yanında mühendislik, mimarlık ve müşavirlik hizmetleri vermektedir.

Boztepe yapı, mimar ve mühendis kurucularının bilgi ve tecrübesiyle yapılara estetik ve sanat değeri katarak müşterilerini memnun etmeyi kendine ilke edinmiştir.

Daha Fazla...

Yerinizi Ayırtın